4697 SISSON RD

TITUSVILLE, Florida 32780 · Brevard County · Parcel 22 3527-03-B-2

$43 740
Assessed Value
$100 450
Market Value
Annual Tax
$18 740
Taxable Value
Ownership
OwnerORDWAY, KAREN LIFE ESTATE
Mailing Address4697 Sisson RD Titusville FL 32780
Property Details
Year Built1981
Living Area1 140 sq ft
Lot Size1 307 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$34 000
Just (Market) Value$100 450
Assessed Value$43 740
Exemptions-$25 000
Taxable Value$18 740